• SHOQERIA NETWORK!

    Cfare eshte shoqeria.net (Shoqeria Network)?

    Bisedoni ne Chat Shqiptar me Femra ose ne Chat Shqiptar me Meshkuj nga Amerika, Anglia, Maqedonia, Greqia, Gjermania, Suedia, Serbia etj... ne kete faqe interneti. Zgjidh nje Pseudonim Vajze ose nje Pseudonim Djali dhe argetohu ne Chat. Shikoni dhe shkarkoni falas Filma me titra shqip Ne kete chat mund te hyni Me Telefon ose dhe Me Flash nga PC/Laptop. Bisedimi ne chat me ose pa kamer ju jep mundesine te njihni njerez te tjere dhe te shkembeni mendime te ndryshme , te diskutoni rreth cdo teme ne dhomen Kryesore #Shqiperia. Ne Chatin tone mund te hyni me MiRC client: /server irc.Shoqeria.Net , Ju mirepresim dhe ju falenderojme per kohen tuaj.

    Punoi: B. GJ.

ABC24.AL SilverSkin.AL Pip.AL AlbXBMC.INFO Vizitori.Com TiranaLive.AL MosFli.TV

NOW PLAYING - RADIO ONE.